Registrovat
0
Košík 0 Kč

Servisní služby

Naše firma zajišťuje záruční i pozáruční servis invalidních vozíků, servis elektrických invalidních vozíků, servis mechanických vozíků, servis elektrických invalidních skútrů, servis polohovacích postelí. Provádíme servis u nás zakoupených výrobků i výrobků, které nebyli zakoupeny u naší firmy. Náš servisní personál je profesionálně vyškolen a má dlouholeté zkušenosti se servisem zdravotnické techniky. Servisní úkony provádí v našem servisním centru, nebo po dohodě přímo u zákazníka.

Příjem objednávek servisu: +420 604 509 517

Garanční prohlídky

Zákazníkům nabízíme také garanční prohlídky. Prohlídky provádí v našem servisním centru, nebo po domluvě u zákazníka. Garanční prohlídky doporučujeme provádět minimálně 1x ročně. Předejdete, tak náročnějším a dražším servisům.

Diagnostika baterií

Nově pro zákazníky nabízíme měření stavu a kapacity baterií na profesionálním měřícím zařízení. Měření určené pro elektrické invalidní vozíky, elektrické tříkolové tříkolky, elektrické čtyřkolové skútry a veškerou bateriovou zdravotní techniku. Cena přeměření baterií je 300,- Kč s DPH za jednu baterii.

Cena servisu

1 hodina servisu - 480 Kč s DPH

Cena dopravy

1 Km - 12 Kč s DPH